Büyülenme Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı

Cenahınlanan Gün: 13 April 2019 3 Comments Paylaşan OsmanALKAN38 Hasetmüzde yaşamış olduğumız en mefret problemlerden biriside USB Flash belleklerde virüs bulunmasıdır. Önceden yaşamış olduğumız kalburüstü hatıraları ve paylaşımları depoladığımız Flash belleklerimiz dâhilin böyle bir durumda kimsenin huzurlaşmasını istemem.

Bu izlenceı çkızılıştırdıktan sonrasında çok soru soracaktır. Tüm sorulara pozitif karşılık(YES, OK vb.) verip hizmetlemi gerçekleştirmesini bekleyeceksiniz. Bazı elektronik beyinı baştan kafalatsa da muamele bitiminde bir TXT ile anlatım verecektir. Nerede ne iş yaptığına dair. Bu yazanak hizmetlemin sonlandığını gösterir.

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme fiilleminde sizlere kategorik önerebileceğim kullanışı ve sadeliği hizmetında herkesin kolay ve sükûnet bir şekilde tasarruf esenlayabileceği bir programdır.

kısaltarak olağan ve kullanışlı. herkeste emeke yarar mı bilmiyorum. klasör seçeneklerinden mahrem klasörleri görünür yap dedim başkaca aynı yerden pinhan sistem dosyalarını da görünür yap dedim (yalnızca birinciyi örgünca olmadı) dosyalarıma ulaştım. sonra usb ye format attım. ortalık tertemiz oldu. virüsü temizlemek derece dosyalar da önemli.

. isimsiz klosör haricinde .nfc .fat32 .lnk .ini .inf dosyalarını siliniz ve isimsiz klosörün sineindeki dosyları esas dizine taşıyınız ardından isimsiz klosörübile silebilirsiniz. Virüs özellikle okulların baş belası her bakmış olduğum forum , site bile alınlaşıtefsir kul bir zaman araştırı yapmış oldum bulduklarımı sizlerle onaylamak istedim.. Bunun la ilişkin bir projem var , bu hafta içinde izlenceım biter ise yayınlayacağım. İsterseniz buradan uyma edebilirsiniz 

Yedekleme bitince bilgisayarım’a girerek flash diskin üzerinde sağ tıklayın ve biçimlendir seçeneğini seçin. Dosya formatını NTFS olarak seçin ve biçimlendirmeyi kellelatın. Eğer windows xp kullanıyorsanız NTFS seçeneği çıkmayabilir. Bunu çözümü şu şekilde.

Hordaki kutucuğa e-posta adresini yazarak makale ovalarımdan ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Usb ye giren virüsü bir türlü silemiyorum,biçimlendiremiyorum ,formatlıyamıtefsir.Tam Bu linki tiklayin 5 farklı sistem uyguladım sonuç nafile.USB yazmaya karşı korumalı diyor.

combofix cok uz bir izlence yalnız autorun.inf virüsünü buluyor ama sadece bir kere siliyor.yani bir süre sonra gene bu autorun.

Flash belleğinizi taçınızdan kocaoğlanrmıyorsunuz ve kıl payı tüm dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Bazen sizi sinir fail ve dirilikınızı sıkan bir sorun var ki adı virüs.

Ve şu an itibari ile bіr çok antivirüs рrоgramı tаrаfındаn bulunаmаmаktаdır. Bu nedenle manuel olarak bu zаrаrlı уаzitidalı temіzlemek önerilir.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus izlenceını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıyorum.Format attım pc ye 2 el maatteessüf sality tekrar pc bile offff bu illeti ne temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm bulan var ise bi zahmet bizimle paylaşsın hürmetlarımla...

Bu alfabeda sadece flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda zımni hale gelmiyor. Ben Saye koyduktan sonrasında belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virüste bulaşmadı gizlide olmadı.

Usb'ni biçimlendir ardından bilgisayarına Panda Usb Vaccine yetişekını kur bu izlence senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

3. adım : Uѕb klаsörünüzün deruninе gіrіn klaѕörün içre autorun.inf dіye bir dosуa varsa bu dosyayı silin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyülenme Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar